Monoï Ylang-Ylang

T1MY
  • 1 z 3

Kouzlo voňavých Markézských ostrovů.

Tahitský monoï (v tahitštině znamená vonný olej) je směs čistého kokosového oleje a čerstvých květů tiaré. Monoï s jemnou vůní ylang ylang je vhodný pro všechny typy pleti. Vlasům pomáhá zachovat si vitalitu a sílu.

 

Přírodní antioxidant (obsahuje vitamín E).

Netestováno na zvířatech.

 

Objem: 120 ml


  • Skladem
301 Kč
Kategorie: Monoi z Tahiti
 

Monoï Ylang-ylang

Ylang ylang (Cananga odorata) pochází ze vzdálených Markézských ostrovů a jde o rychlerostoucí stálezelený strom kvetoucí téměř po celý rok. Olej sbíraný z květů kanangy vonné patří mezi základní složky pro přípravu parfémů, kosmetických produktů i vonných tyčinek. Je oceňován pro svou smyslnou vůni, která napomáhá při nespavosti a je považována za afrodiziakální.

Olej lze používat jako prostředek hydratační péče pro celé tělo i vlasy, jimž navrací lesk a vitalitu. Rovněž jej lze využít coby masážní olej s relaxačními účinky, které uklidňují nervové napětí. A protože jsou esence ylang ylangu součástí lektvaru lásky pro zamilované nazvaného „umuhei“, který je oblíbený pro květinové aromatické aroma, může být i monoï ylang ylang používán coby tělový parfém.

Díky vysokému obsahu kokosového oleje, monoï tuhne při teplotě pod 20°C bez poškození. Pro opětovné uvedení do podoby oleje lehce zahřejte.

Po aplikaci na pokožku poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci.

 

Bez konzervantů. Bez barviv. Bez parabenů. Obsahuje přírodní antioxidant (vitamín E).

Netestováno na zvířatech.

Tento produkt obsahuje 99% oleje Monoï z Tahiti® A.O.

"Označení původu" (Appellation d'Origine) - Olej z TahitiParfumerie Tiki z Tahiti

Vyrobeno na Tahiti.                              

Výrobce: Parfumerie TIKI Tahiti                        

Objem: 120 ml