NOVĚ - ZDARMA poštovné u objednávek nad 999 Kč

Čím vám Monoi prospívá

Jaké jsou přednosti Monoi z Tahiti?

Monoi pro zdravou pokožku

Základem všech francouzsko-tahitských kosmetických olejů je čistý kokosový olej. Má zklidňující a ochranné účinky, které pronikají do horní vrstvy pokožky, kde ji zvlhčují a vyživují. V celé Polynésii se monoi používá jako ochrana před vysoušením pokožky, a to hlavně proti negativním účinkům slunce, větru a slané vodě. Svou povahou je monoi blízký přirozeným vlastnostem pokožky, kterou hydratuje a vyhlazuje. Olej nanášejte a vmasírujte do kůže v přiměřeném množství. Olej se rychle vstřebává. Pokud budete mít pocit mastnoty na kůži, znamená to, že oleje bylo příliš mnoho.

Monoi proti vráskám

Svou povahou je monoi blízký přirozeným vyživovacím látkám pokožky, kterou hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje. Olej nanášejte a vmasírujte na do kůže v přiměřeném množství. Olej se rychle vstřebává. Pokud budete mít pocit mastnoty na kůži, znamená to, že oleje bylo příliš mnoho.

 

Monoi pro zdravé vlasy

Monoi pomáhá hydratovat, posilovat a vyživovat vaše vlasy. Monoi dodá všim vlasům přirozený lesk a pružnost. Vmasírujte v přiměřeném nmnožství do vlasů. Nechte působit 15-30 minut. Potom vlasy opláchněte.

Monoi proti striím

Monoi z Tahiti stojí pravděpodobně za tajemstvím tahitských žen, které nemají v těhotenství žádné strie. Monoi zvlhčuje pokožku a tím umožní její roztažení bez zjizvení. Tyto znalosti si ženy na Tahiti předávají z generace na generaci.
Upozornění: Olej Monoi je kosmetický výrobek, který není určen k léčbě nebo k prevenci jakékoliv nemoci nebo stavu!

Monoi na opalování 

Monoi neobsahuje žádné chemické přípravky, takže poskytuje jen slabou ochranu proti slunci. Pozor, pokud nemáte tzv. základ opálení a nepoužíváte jiné krémy či oleje s vysokou ochranou, může dojít bez použití další ochrany ke spálení kůže! Naproti tomu podporuje přirozené zhnědnutí kůže při opalování a zabraňuje jejímu vysoušení. Má silnou hydratační a léčivou sílu, vyživuje vaši pokožku a chrání ji před vysušením a sloupáním.

Monoi pro smyslnou vůni

Základem olejů Monoi Tiare Tahiti je čistý kokosový olej rostoucí na korálových půdách Polynésie. Tento olej sám o sobě vydává svou originální vůni. První tropická rostlina, která se do něj přidává jsou květy tiare, (gardénie tahitská), která roste na Tahiti a je symbolem tohoto ostrova. Další odstín vůně dodává jasmín – tahitsky pitate . Díky italskému výzkumníku Frangipanimu máme název pro další vůni: tipanie nebo plumeria nebo i frangipani. Tato vůně se považuje jako nejjemnější v řadě olejů Monoi. Na druhé straně se považuje za nejtěžší a zároveň nejsmyslnější vůně z květů stromů zvaná ylang – ylang. Další z vůní v řadě bude pro nás asi nejznámější vůně vanilky. Pro muže se doporučuje vůně santalového dřeva a řadu pak uzavírá čistá vůně kokosového oleje.