NOVĚ - ZDARMA poštovné u objednávek nad 999 Kč
Tip

Monoi Tiaré Originál

45

  • Tahitský monoï (v tahitštině znamená vonný olej) je směs čistého kokosového oleje a čerstvých květů tiaré. Hydratuje pokožku obličeje i těla a napomáhá udržovat vlasy silnější, zářivější a ochraňuje je od vysoušení větrem a sluncem.
  • Přírodní antioxidant (obsahuje vitamín E).
  • Netestováno na zvířatech.
  • Objem: 120 ml

  • Skladem
249 Kč
Kategorie: Monoi z Tahiti
 

Tiare (Gardenia tahitensis)

Kultovní produkt, základ všech olejů Monoi de Tahiti s květem tiare. Jeho charakteristická jemná vůně nevyhnutelně evokuje dovolenou a horký písek. Tato tahitská tiare monoï, získaná macerací čerstvých květů tiare v jemném kokosovém oleji, zůstává dokonalým univerzálním ošetřením vhodným pro tělo i vlasy.

Jak používat

Monoi s květem tiare při aplikaci na pokožku okamžitě a trvale hydratuje povrchové vrstvy epidermis. Lze aplikovat i na vlhkou pokožku po koupání, kdy vám Monoi de Tahiti pomůže udržovat hydratovanou a hedvábnou pokožku.

Tento Monoi de Tahiti s květem tiare je také ideální pro změkčení vody do koupele.

Olej Monoi Tahiti používejte také jako kúru pro suché nebo poškozené vlasy. Aplikujte tento olej na vlasové čelenky a nechte jej působit po dobu 30 minut. Po ošetření vlasy monoi důkladně opláchněte, abyste odstranili přebytečné množství. Vlasy budou silnější a lesklejší.

Monoi Tiaré de Tahiti Naturel je také široce používán v relaxačních masážích.

Vlastnosti

Tiare de Tahiti Monoi účinně zvlhčuje horní vrstvy pokožky. Vaše vlasy budou po použití Tiare Monoi měkké a lesklé.

Monoi s květem tiare lze také použít pro masáž Taurumi, jak je tahitskou tradicí. Podporuje cirkulaci energie, snižuje a zklidňuje svalové napětí.

Složení

Monoi de Tahiti s květem tiare obsahuje pouze čerstvé květiny z Tahiti. Květ tiare, skutečný znak Francouzské Polynésie, kde je také synonymem čistoty a krásy. Květ tiare je rovněž součástí bezpočtu produktů tradičního léčitelství na Tahiti. Jeho zklidňující, regenerační a změkčující vlastnosti jsou již dlouho známy a uznávány.

Kokosový olej, který je součástí vašeho Monoi de Tahiti s květem tiare, tuhne při teplotě nižší než 20 °C. Zahřátím jej uvedete opět do tekutého stavu.

Váš tahitský olej Tiare Monoï obsahuje také kopru polynéskou.

Jedná se o jádro kokosového ořechu, ze kterého se získává olej tvořící základ Monoi de Tahiti. Tyto kokosové ořechy rostou pouze ve Francouzské Polynésii, kde se rovněž suší. Extrahovaný kokosový olej je hedvábný a lehký, jediný svého druhu – proto je uznáván výrobci kosmetiky po celém světě.

99% Monoï de Tahiti Označení původu ECOCERT COSMOS.

Kokosový olej, Gardenia tahitensis, Parfém, Tokoferol.

Bez parabenů.