NOVĚ - ZDARMA poštovné u objednávek nad 999 Kč
Tip

Olej Monoi Tiaré V Kelímku

T1MPB
  • 1 z 3
  • Olej Monoï Tiaré je nově k dostání také v dóze se šroubovacím víčkem. Praktické balení oceníme zejména v zimních měsících, kdy olej v lahvičce tuhne a je nutné jej před každým použitím mírně zahřát, aby zkapalnil. 
  • Přírodní antioxidant (obsahuje vitamín E).
  • Netestováno na zvířatech. 
  • Objem: 120 ml

  • Skladem
259 Kč
Kategorie: Monoi z Tahiti
 

Olej Monoï Tiaré v kelímku

Na Tahiti je monoi tekutý po celý rok. V zemích s chladnějším podnebím olej tuhne, jakmile teplota klesne o pár stupňů.

Tiki pro vás představila kultovní produkt v kelímku. Není nutné znovu ohřívat, aby byl v tekutém stavu. Stačí vzít na prst a natřít jako krém na pokožku. Při dotyku s tělesnou teplotou krém roztaje a dodá pokožce výživné látky.

Monoi Tiki v této formě můžete snadno používat po celý rok.

Jak používat

Při aplikaci na pokožku monoi okamžitě a trvale hydratuje povrchové vrstvy epidermis.

Při aplikaci na vlhkou pokožku po koupání zůstává pokožka hydratovaná a hedvábná.

Ke změkčení vody do koupele stačí pár kapek.

Aplikujte monoi na suché nebo poškozené vlasy a nechte působit 30 minut, po aplikaci dobře opláchněte, abyste odstranili všechny stopy mastnoty. Vlasy získávají lesk a vitalitu.

Jako intenzivní masáž těla Monoi TIKI Tiare Naturel hluboce uvolňuje svalové napětí.

Monoï Tiki Tiare při aplikaci na pokožku trvale hydratuje horní vrstvy epidermis. Na vlasech intenzivně vyživuje vlasové vlákno, navrací mu hebkost a lesk. Základní produkt pro Taurumi, tradiční umění tahitské masáže, uvolňuje hluboké svalové napětí a uvolňuje tok energie.

Složení

Tiare Tahiti, Gardenia Tahitensis

je symbolickým květem Tahiti a jejích ostrovů. Symbol čistoty a krásy je také jednou z nejdůležitějších přírodních surovin tradičního polynéského lékopisu. Nachází se v mnoha zklidňujících, změkčujících a regeneračních přípravcích. Čerstvé květiny používané při výrobě Monoï de Tahiti pocházejí výhradně z ostrovů Tahiti a Moorea.

Polynéská kopra  Jedná se o sušené kokosové ořechy, ze kterých se získává proslulý olej, základ pro Monoï de Tahiti. Tyto ořechy rostou výhradně na korálových půdách Francouzské Polynésie a jsou sušené přirozeným způsobem. Vyrábí se z nich olej vyznačující se lehkostí a hedvábností a ceněný největšími kosmetickými laboratořemi po celém světě.

99% Monoï de Tahiti Označení původu ECOCERT COSMOS.

Kokosový olej, Gardenia tahitensis, Parfém, Tokoferol.

Bez parabenů.