NOVĚ - ZDARMA poštovné u objednávek nad 999 Kč
Tip

Olej Monoi Vanilka V Kelímku

T1MPVB
  • 1 z 3
  • Olej Monoï Vanilka Natural je nově k dostání také v dóze se šroubovacím víčkem. Praktické balení oceníme zejména v zimních měsících, kdy olej v lahvičce tuhne a je nutné jej před každým použitím mírně zahřát, aby zkapalnil. 
  • Přírodní antioxidant (obsahuje vitamín E).
  • Netestováno na zvířatech.
  • Objem: 120 ml

  • Skladem
259 Kč
Kategorie: Monoi z Tahiti
 

Olej Monoï Vanilka v kelímku

Tiki pro vás představila kultovní produkt v kelímku. Na Tahiti je monoi tekutý po celý rok. V zemích s chladnějším podnebím olej tuhne, jakmile teplota klesne o pár stupňů. Není nutné znovu ohřívat, aby byl opět v tekutém stavu. Stačí vzít na prst a natřít jako krém na pokožku. Při dotyku s tělesnou teplotou krém roztaje a dodá pokožce výživné látky.

Monoi Tiki v této formě můžete snadno používat po celý rok.

Jak používat

Při aplikaci na pokožku monoi okamžitě a trvale hydratuje povrchové vrstvy epidermis.

Při aplikaci na vlhkou pokožku po koupání zůstává pokožka hydratovaná a hedvábná.

Ke změkčení vody do koupele stačí pár kapek.

Aplikujte monoi na suché nebo poškozené vlasy a nechte působit 30 minut, po aplikaci dobře opláchněte, abyste odstranili všechny stopy mastnoty. Vlasy získávají lesk a vitalitu.

Vlastnosti

Monoï Tiki Tiare při aplikaci na pokožku trvale hydratuje horní vrstvy epidermis. Na vlasech intenzivně vyživuje vlasové vlákno, navrací mu hebkost a lesk. Základní produkt pro Taurumi, tradiční umění tahitské masáže, uvolňuje hluboké svalové napětí a uvolňuje tok energie.

Složení

Tiare Tahiti, Gardenia Tahitensis

je symbolickým květem Tahiti a jejích ostrovů. Symbol čistoty a krásy je také jednou z nejdůležitějších přírodních surovin tradičního polynéského lékopisu. Nachází se v mnoha zklidňujících, změkčujících a regeneračních přípravcích. Čerstvé květiny používané při výrobě Monoï de Tahiti pocházejí výhradně z ostrovů Tahiti a Moorea.

Polynéská kopra - Jedná se o sušené kokosové ořechy, ze kterých se získává proslulý olej, základ pro Monoï de Tahiti. Tyto ořechy rostou výhradně na korálových půdách Francouzské Polynésie a suší se přirozeným způsobem. Olej z těchto ořechů se vyznačuje lehkostí a hedvábností a je ceněný největšími kosmetickými laboratořemi po celém světě.

99% Monoï de Tahiti Označení původu ECOCERT COSMOS.

Kokosový olej, Gardenia tahitensis, Parfém, Tokoferol.

Bez parabenů.