NOVĚ - ZDARMA poštovné u objednávek nad 999 Kč

Tamanu Olej

T1HTAT
  • 1 z 2

Tamanu olej má multifunkční využití. Zejména jsou to léčivé a regenerační účinky na tkáně. Má protizánětlivé, antibakteriální a antiparazitické účinky. Pomáhá při hojení a regeneraci buněk pokožky, především sliznic. Rovněž je doporučován při revmatických bolestech kloubů, bolestech v kříži, ischiasu nebo při bolesti svalů způsobené jejich natažením či natržením.

 

Objem: 50 ml


  • Skladem
499 Kč
Kategorie: Kosmetika s Tamanu
 

Tamanu olej

Ze sluncem sušených ořechů je prvním lisováním získáván 100% čistý přírodní panenský olej, který je pouze následně přefiltrován. Olej tamanu (Calophyllum inophyllum) je velmi žádán pro své multifunkční využití. Zejména jsou to léčivé a regenerační účinky na tkáně, které se využívají při povrchových popáleninách a dalších kožních problémech (ekzémy, psoriáza, akné). Tamanu olej má hojivé, protizánětlivé, antibakteriální a antiparazitické účinky. Tamanu olej napomáhá při hojení a regeneraci buněk pokožky, především sliznic.

Skvělý pro hojení jizev.

Rovněž je doporučovaný pro úlevu od revmatických bolestí kloubů, bolestí v kříži a ischiasu. Tamanu dokáže pomoci i při úrazech jako je distorse (vyvrknutí kotníku) nebo při bolesti svalů způsobené jejich natažením či natržením.

Tamanu olej přináší vynikající výsledky při lokální aplikaci na nezanícené popáleniny způsobené např. žíravinami nebo horkou vodou a je velmi vhodný i pro ošetření sluncem zasažené pokožky. Pomáhá hojit trhlinky na konečníku a hemoroidy. Rovněž jej lze použít na opary, vyrážky či bodnutí hmyzem.

Tamanu olej je uklidňující, hydratační a je osvědčený i při péči o vlasy.

Tamanu je čistý olej, proto tuhne při teplotách pod 20ºC. Pro opětovné uvedení do podoby oleje jemně zahřejte.

 

Čistý tamanu (léčivý olej)

Bez konzervantů. Bez barviv. Bez parabenů. Obsahuje přírodní antioxidant (vitamín E).

Netestováno na zvířatech.

Tento produkt obsahuje 100 % Tamanu oleje z Tahiti.

Parfumerie Tiki z Tahiti

Vyrobeno na Tahiti.                              

Výrobce: Parfumerie TIKI Tahiti  

Objem: 50 ml